خرید گلاب درجه یک

روش تشخیص عرق نعناع اصل

خرید عرق نعناع اصل

همواره عرقیات گیاهی به دلیل برخورداری از روش مصرف راحت تر و خاصیت بیش تر مورد توجه افراد بوده است، اما با وجود افزایش کلاهبرداران در ارائه محصولات تقلبی، روش تشخیص عرق نعناع اصل از پرمصرف ترین عرقیات گیاهی مناسب برای رفع دل درد، بسیار حائز اهمیت می باشد که در ادامه به آن پرداخته می شود. جهت تشخیص و خرید عرق نعناع اصل از گلاب و عرقیات گیاهی کاشان با ما همراه باشید.
روش تشخیص عرق نعناع اصل
اصولا عرقیات گیاهی با دو روش سنتی و صنعتی تهیه می شود که به نوعی هر دو روش یکسان می باشد، فقط روش تولید آن که در اولی به صورت دستی انجام می گیرد و دومی به صورت مکانیزه متفاوت می باشد. در روش سنتی تولید عرق نعنا، همانند گیاهان دیگر، برگ نعنا را در مقدار مشخصی از آب در دیگ های مخصوص مسی جوشانده و حاصل آن که بخار است، از طریق لوله های متصل به دیگ به پارچ های داخل آب سرد هدایت می شود که در آن مرحله فرآیند تقطیر رخ می دهد و مایع به دست آمده از آن را به عنوان عرق نعنا اصل معرفی می نمایند، در برخی موارد نیز به جهت افزایش خواص عرق نعناع، آن را در دو مرحله جوشانده و در فرآیند تبخیر و تقطیر قرار می دهند که این  به نوعی سبب تولید عرق نعنا دو آتیشه می شود که علاوه بر خواص، از رایحه و میزان غلظت بیش تری هم برخوردار می باشد. اما ویژگی عرق نعناع اصل چیست؟ در ادامه می توانید انواع نشانه عرق نعناع اصل را مطالعه فرمایید:
-    رنگ عرق نعنا اصل: همان طور که گفته شد عرق نعنا به واسطه جوشاندن، تبخیر و تقطیر که حاصل مایعی شفاف و بی رنگ است، بدست می آید و این مایع از وجود هر گونه اضافات به دور می باشد. اما گاها به واسطه کلاهبرداران و سودجویان، این مایع را تنها با جوشاندن برگ نعنا و آب در یک مرحله انجام داده که به جهت کاهش هزینه های تولید، از مرحله تبخیر و تقطیر در آن خبری نیست. در این صورت است که مایع حاصل پس از صاف کردن، هنوز از ناخالصی هایی شامل شاخ و برگ و ذرات برخوردار است که سبب تیرگی و مات شدن رنگ آن شده و قطعا با رنگ عرق نعناع اصل فرق خواهد داشت. گاها نیز فاسد شدن عرق نعنا سبب ایجاد پتانسیل و ذرات اضافی در آن می شود که سبب تغییر رنگ عرق نعناء اصل می گردد.
-    بو عرق نعناء اصل: در شناخت عرقیات گیاهی اصل، به ویژه عرق نعنا که از بوی تندی هم برخوردار است، باید این نکته را در نظر بگیرید با گذشت زمان زیادی از تولید محصول، میزان ماندگاری بو و رایحه عطر و اسانس عرق نعناع نیز کاهش می یاشد و این می تواند دلیلی بر تقلبی بودن و یا تاریخ گذشته بودن عرق نعناء باشد. در برخی موارد نیز به جای استفاده از برگ نعناع در تولید این عرق گیاهی، از ترکیب اسانس آن در آب استفاده می شود که تنها بوی عرق نعنا را به آن می بخشد و از بوی بسیار تند و زننده ای هم برخوردار است که در این موارد نیز باید به اصل بودن عرق نعنا شک کرد. اسانس ماده شیمیایی است که مصرف خوراکی آن سبب ایجاد حساسیت جدی برای فرد خواهد شد.
-    طعم عرق نعناع اصل: عرق نعنا دارویی برای درمان دل درد و دل پیچه با تاثیر فوری محسوب می شود که وجود آن در هر خانه ای الزامی می باشد و به همین جهت تقریبا تمامی افراد با مزه آن آشنا هستند. پس در شناخت طعم عرق نعنا اصل می توانید طبق تجربه خود و یا اطرافیان عمل نمایید. اما اگر مزه ای تند و زننده و یا تلخ از چشیدن آن احساس نمودید، احتمال فاسد شدن و یا استفاده از اسانس نعنا در آن زیاد است که توصیه می شود از خرید آن امتناع ورزید.
خرید عرق نعناع اصل
اما نکته آخر و اصلی که در خرید عرق نعنا اصل اهمیت بسزایی دارد، خرید از فروشگاهی معتبر است. برخورداری از سابقه بالای تولید و دارا بودن مجوزهای رسمی فعالیت، الزام برای اعتبار یک مجموعه فروشگاهی گلاب و عرقیات گیاهی می باشد که در هنگام خرید به خصوص به روش غیر حضوری نباید از آن غافل شد. به جهت اطمینان یافتن از اعتبار یک فروشگاه اینترنتی بهتر است به نماد اعتماد الکترونیکی آن توجه نمایید. فروشگاه درین نوش دارای انواع مجوزهای لازم برای فعالیت در حوزه فروش عمده گلاب و عرقیات گیاهی مرنجاب می باشد که متقاضیان به جهت مشاهده قیمت عرق نعنا اصل و خرید عمده آن می توانند به این فروشگاه معتبر مراجعه نمایند. خرید عمده عرق نعناء اصل از فروشگاه آنلاین درین نوش به دلیل حذف واسطه ها و هزینه های اضافی، بسیار مناسب و مقرون به صرفه خواهد بود و خریداران عمده خواهند توانست از خریدی مستقیم با قیمت عرق نعنا عمده بهره مند گردند.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  لاغری و کاهش وزن با عرق گیاهی هل
•  عرق کاسنی چه خواصی دارد؟
•  شرایط بازگشت کالا
•  گلاب برای استرس خوب است
•  خرید عرق بیدمشک
•  تشخیص گلاب خالص و اصل از گلاب تقلبی
•  ترکیبات گلاب اصل کاشان
گلاب درجه یک
گلاب اعلا