خرید گلاب درجه یک

تشخیص گلاب خالص و اصل از گلاب تقلبی

گلاب اصل کاشان

اخیرا با افزایش تعداد کثیری از تولید کنندگان گلاب و عرقیات گیاهی، همانند دیگر مشاغل و صنایع کلاهبردان از این قافله نیز عقب نمانده و با روش های سود جویانه خود به تولید محصولات تقلبی در این صنعت پر فروش پرداخته اند. به همین منظور ما مقاله ای با عنوان تشخیص گلاب خالص و اصل از گلاب تقلبی در جهت معرفی گلاب اصل کاشان به متقاضیان معرفی نموده ایم تا شما عزیزان را در این امر بسیار مهم راهنمایی نماییم، پس مطالعه این نوشتار خالی از لطف نخواهد بود.
تشخیص گلاب خالص و اصل از گلاب تقلبی
قبل از هر گونه توضیح برای این که چطور گلاب خالص را از تقلبی تشخیص دهیم، بهتر است با طرز تهیه گلاب خالص آشنا شویم تا بدین طریق در تشخیص گلاب اصل از تقلبی بهتر بتوانیم عمل نماییم. فرآیند گلاب گیری به دو روش سنتی به صورت دستی و صنعتی به شکل مکانیزه صورت می پذیرد که هر دو روش یکسان می باشد. در این فرآیند جهت اسانس گیری تولید کنندگان، با مخلوط کردن گل محمدی و آب که هر یک از نسبت معینی برخوردار می باشند، ترکیب را جوشانده و بخار آب حاصل آن از طریق لوله هایی به داخل مخازن قرار گرفته در آب سرد هدایت می شود که سبب تقطیر و تولید مایعی به نام گلاب می شود که آن را به عنوان خالص ترین گلاب معرفی می نمایند. اما مشخصات گلاب خالص چیست؟ در ادامه چند نکته بسیار مهم جهت تشخیص گلاب خالص کاشان ذکر شده که می توانید مطالعه فرمایید:
-    خرید گلاب خالص
اولین نکته ای که جهت تشخیص و تهیه گلاب اصل مطرح می شود، فروشگاهی است که قصد خرید از آن جا را دارید. با خرید گلاب اصل از یک فروشگاه معتبر می توانید از کیفیت و اصل بودن آن نیز اطمینان حاصل نمایید. در این جا این سوال پیش می آید که گلاب اصل را از کجا تهیه کنیم و به چه فروشگاه هایی جهت خرید گلاب اصل کاشان اطمینان کنیم؟ یک فروشگاه معتبر چه به صورت فیزیکی و چه مجازی باید دارای تمامی مجوزهای لازم از سوی سازمان های مربوطه مانند سازمان دارو و غذا، وزارت بهداشت و غیره باشد تا بتوان از کیفیت محصولات آن فروشگاه مطمئن شد. هم چنین بررسی سابقه تولید و فعالیت در زمینه تولید گلاب و عرقیجات گیاهی و میزان فروش شرکت، از دیگر موارد مهم در تهیه گلاب اصل از یک مکان معتبر است که حائز اهمیت می باشد.
-    رنگ گلاب اصل
از دیگر خصوصیات گلاب اصل که می توان برای آن ذکر نمود تا خریدار به راحتی بتواند در هنگام خرید محصول اصل را از تقلبی تشخیص دهد، رنگ و میزان شفافیت گلاب است. گلاب خالص باید عاری از هرگونه رسوب و نا خالصی باشد تا از رنگی شفاف و شیشه ای برخوردار باشد و به نوعی بدون رنگ باشد. در صورت وجود هر گونه ذرات معلق درون شیشه گلاب به کیفیت و اصل بودن آن باید شک کرد.
-    بوی گلاب اصل
همان طور که گل محمدی از بوی ملایم و خوبی برخوردار است، عطر گلاب خالص نیز باید چنین باشد. بدین منظور که هرچه بوی گلاب ملایم تر باشد نشان از اصل بودن و خالص بودن آن دارد ولی اگر بوی تند مشامتان را آزار داد، بهتر است بدانید این گلاب اصل نبوده و برخی از سودجویان با افزودن اسانس به آب، سبب تولید گلاب تقلبی که از بوی تندی هم برخوردار بوده می شوند.
-    طعم گلاب اصل
بسیاری از افراد در هنگام خرید با چشیدن به اصل بودن گلاب و یا تقلبی بودن آن پی می برند، اما گلاب اصل چه طعمی دارد؟ مزه گلاب اصل تلخ و گس است و با چشیدن آن باید متوجه این تلخی شوید ولی این تلخی مزه خیلی زود رفع می گردد. با چشیدن گلاب دو آتیشه باید مقدار بیش تری این تلخی را حس نمایید، چرا که با افزایش میزان گل محمدی در تولید گلاب، از طعم تلخ تری هم برخوردار می شود. ولی مزه گلاب تقلبی که از اسانس تهیه شده تند است، به صورتی که با مقداری چشیدن آن سر زبان تان احساس سوزش خواهید نمود.
-    ماندگاری گلاب اصل
از دیگر علائم گلاب خالص که می توان در تشخیص آن عنوان نمود، این است که ماندگاری گلاب اصل باید بالا باشد و نباید در مدت زمان طولانی نگه داری و استفاده از آن، عطر و بو و طعم و رنگ خود را از دست بدهد. در تشخیص ویژگی گلاب خالص در مدت زمان بالای استفاده از نوع تقلبی آن، به دلیل استفاده از اسانس برای تولید محصول تقلبی، بعد از مدتی عطر و طعم اصل خود را از دست داده و مانند آب بدون بو و مزه خواهد شد.
گلاب اصل کاشان
به منظور خرید گلاب اصل کاشان می توانید به فروشگاه اینترنتی درین نوش به عنوان تنها عمده فروشی گلاب و عرقیات گیاهی اصل مراجعه نموده و در آن جا با مشاهده قیمت گلاب خالص کاشان از محصولات مرنجاب به صورت عمده، محصول را مورد خریداری قرار دهید. در این فروشگاه معتبر گلاب خالص قیمت بسیار مناسبی دارد، چرا که عرضه آن به صورت مستقیم بوده و فروش گلاب خالص با قیمت تولیدی در اختیار خریداران عمده قرار داده شده است که به صورت حضوری و غیر حضوری می توانند از آن بهره مند گردند.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  بهترین کیفیت محصول
•  خواص گلاب درجه یک کاشان
•  طبع و خواص انواع عرقیات گیاهی پر مصرف
•  عرقیات گیاهی مفید در کاهش و تنظیم قند خون(دیابت)
•  خواص عرق نعنا
•  روش تشخیص عرق نعناع اصل
•  چگونه عرقیات گیاهی اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؟
گلاب درجه یک
گلاب اعلا