خرید گلاب درجه یک

چگونه عرقیات گیاهی اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؟

خرید بهترین مارک عرقیات گیاهی اصل

عرقیات گیاهی اصولا به عنوان داروی گیاهی مورد استفاده افراد قرار می گیرد که گاها دیده می شود افراد کلکسیونی از عرقیات گیاهی را در منزل خود به جهت درمان بیماری های مختلف جمع آوری نموده اند، غافل از این که هر یک از طبع خاص خود برخوردار بوده و برای مزاج های مختلف مناسب نیست و باید طبیعت گیاه با مزاج فرد مطابقت داشته باشد تا هم از تاثیر کافی برخوردار باشد و هم مشکلی را برای او ایجاد ننماید. پس به توصیه پزشکان باید مصرف هر نوع داروی گیاهی نیز همانند داروهای شیمیایی طبق نظر و تجویز پزشک صورت پذیرد و گیاهی بودن آن را دلیل بر بی ضرر بودن عرقیات گیاهی نگذاریم. هم چنین در مصرف عرقیات گیاهی نکته دیگری که اهمیت دارد، اصل بودن و تقلبی نبودن آن که این خود بحثی مفصل می باشد که در ادامه به این موضوع که چگونه عرقیات گیاهی اصل را از تقلبی تشخیص دهیم، پرداخته شده است. علاوه بر آن روش خرید بهترین مارک عرقیات گیاهی اصل برای شما بازگو خواهد شد تا با آشنایی بیش تری بتوانید به شناخت و خرید این داروی گیاهی بپردازید.
چگونه عرقیات گیاهی اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؟
در ابتدا بهتر است با روش تهیه عرقیات گیاهی آشنا شوید تا در تشخیص اصل بودن آن راحت تر عمل نمایید. اصولا عرقیجات گیاهی بدین روش تهیه می شود که پس از برداشت گیاه دارویی درمانی در فصل مختص به آن به صورت برگ، گلبرگ، ساقه و یا میوه و حتی چوب تنه برخی از درختان ، جهت اسانس گیری به کارگاه های سنتی یا صنعتی گلاب و عرق گیری فرستاده می شود و در آن جا با استفاده از ظروف مسی سنتی و یا دستگاه های اتوماتیک صنعتی، با روش تقطیر به اسانس یا عرق گیاهی تبدیل می گردد. بدین صورت که با جوشاندن قسمت خاصی از گیاه همراه با مقدار معینی از آب و سرد نمودن بخار آن که حاصل آن تقطیر است مایعی به نام گلاب و یا عرق گیاهی به دست می آید که گاها برای کیفیت و خلوص بیشتر عرقیات گیاهی، عمل تقطیر را دو بار انجام می دهند که به این عرقیات گیاهی دو آتشه گفته می شود.
اما به عرقیات گیاهی تقلبی گفته می شود که در تهیه آن از مقدار آب بیش تری در ترکیب نمودن با گیاه مورد نظر استفاده گردد و از غلظت بسیار کمتری برخوردار می باشد که بدین صورت خواص عرقیات گیاهی بسیار کمتر از اصل و خالص آن می باشد. خاصیت کمتر عرقیات گیاهی که با آب بیش تری ترکیب شده اند، از تاثیر گذاری آن نیز کاسته است.
در برخی موارد نیز که عرقیات گیاهی به دست سودجویان به موجب کاهش هزینه های خود تهیه می گردد، اصولا به جای تقطیر حاصل از بخار جوشاندن گیاه با آب، از جوشانده گیاه و آب به عنوان عرق گیاهی تولید و عرضه می گردد که در این روش مایع حاصل از رنگی کدر و گاها برخوردار از شاخ و برگ گیاه نیز می باشد که ممکن است افراد با مصرف این محصول تقلبی دچار عفونت و یا مشکلات گوارشی شوند.
از دیگر مواردی که در تولید عرقیات گیاهی تقلبی توسط سودجویان به کار گرفته می شود، استفاده از اسانس گیاه به جای خود گیاه در تولید عرق گیاهی می باشد. بدین صورت که اسانس گیاهان مختلف را با آب ترکیب نموده و به عنوان عرق گیاهی اصل به فروش می رسانند که گاها این اسانس ها به صورت شیمیایی تولید شده که تنها از عطر و بوی گیاه برخوردار می باشد و باعث ایجاد مشکلات و حساسیت های پوستی در مصرف کننده خواهد شد. جهت تشخیص اصل بودن عرق گیاهی از این که با خود گیاه تولید شده است و یا با اسانس، می توانید مقداری از آن را بو کرده و اگر بوی تندی مشامتان را اذیت نمود، یعنی این که این عرق گیاهی متشکل از اسانس گیاه می باشد و با باقی ماندن بوی مطبوع در مشام خود به مدت زمان طولانی می توانید از اصل بودن آن ، اطمینان حاصل نمایید.
همان طور که در بالا اشاره شد عرقیات گیاهی حاصل تقطیر جوشاندن گیاه با آب بوده که بدین صورت حاصل مایعی بسیار شفاف و بی رنگ است. در صورت کدر بودن رنگ عرق گیاهی و یا برخورداری از ریز ذرات جامدی که ممکن است شاخ و برگ درختان حاصل از جوشاندن و یا حتی به موجب خرابی و فاسد شدن عرق گیاهی در داخل مایع، از خریداری آن امتناع ورزید، چرا که این عرق گیاهی اصل نیست.
از دیگر فاکتورهای تشخیص عرق گیاهی اصل می توان به شناخت قبلی طعم و مزه آن و چشیدن و تست کردن مقداری از عرق گیاهی اشاره نمود و در صورتی که دارای طعم تند و زننده ای نبود، می توان به اصل بودن و فاسد نبودن آن اطمینان نمود.
علاوه بر موارد مذکور برخوردار بودن محصول از نشان استاندارد، مجوز سازمان غذا و دارو، مجوزهاي وزارت بهداشت، ‌تاريخ مصرف و خرید بهترین برند عرقیات گیاهی از فروشگاه های معتبر می تواند ضامنی معتبر بر سلامت و اصل بودن عرقیات گیاهی باشد.
خرید بهترین مارک عرقیات گیاهی اصل
با مراجعه به فروشگاه اینترنتی درین نوش می توانید از خرید عرقیات گیاهی اصل با ضمانت سلامت محصول به صورت غری حضوری بهره مند گردید. هم چنین قیمت عرقیات گیاهی اصل را از محصولات مرنجاب در این فروشگاه آنلاین به عنوان بهترین مارک عرقیجات گیاهی بسیار مناسب و مقرون به صرفه جهت خریدهای عمده می باشد.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  عرقیات گیاهی برای آرامش اعصاب
•  گلاب برای استرس خوب است
•  تاثیر عرق نعنا در دل درد
•  عرقیات گیاهی مفید در کاهش و تنظیم قند خون(دیابت)
•  معرفی عرق گیاهی برای تقویت سیستم ایمنی بدن
•  ضمانت بهترین قیمت
•  درباره درین نوش
گلاب درجه یک
گلاب اعلا